Skip to main content

Hegeroth to projekt studyjny grający black metal. Otwarty na wpływy pozagatunkowe, różnorodność i wielowarstwowość. Wszystko to przy zachowaniu energii, szybkości i 100% metalu w metalu. 

Hegeroth powstał w 2010 roku w Polsce i właśnie przygotowuje się do wydania piątego studyjnego albumu zatytułowanego „Disintegration„. Nowe wydawnictwo zawiera mroczną i nieoczywistą melodykę, a zróżnicowanie i wielowarstwowość wzmacnia tytułowa dezintegracja zapowiadająca rychłą zapaść ideologicznej machiny narzucającej jedynie słuszny model myślenia. 

Album „Disintegration” zawierać będzie 9 utworów nagranych we własnym studiu nagraniowym – HH Soundlab Studio. Autorem okładki jest Maciej Kamuda (Blut aus NordNunslaughterMasterKingdomZmarłym). Za layout odpowiada Total Death Art, natomiast za muzyczną produkcję Bene. Nowe wydawnictwo śląskiego Hegeroth ukaże się na najpopularniejszych platformach streamingowych oraz jako jewelcase CD. Pre-order jest możliwy za pośrednictwem platformy Bandcamp.

Drugi singiel zwiastujący nowy album 

Oracle
17033 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowa płyta Goatsnake

OracleOracle16 marca 2015

Skomentuj