Skip to main content

24 marca premierę miało najnowsze, czwarte wydawnictwo sludge-doomowego LASU TRUMIEN!

Album zatytułowany „Głód zabijania” to dziesięć nowych utworów inspirowanych prawdziwymi historiami seryjnych morderców, podanych na bujających riffach i solidnej, burzącej ściany sekcji rytmicznej. Płyta ukazała sie nakładem labelu Piranha Music.

POSŁUCHAJ:

LAS TRUMIEN to katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Od początku działalności związani są z labelem Piranha Music, mając na koncie 4 materiały: EPkę z 2020 roku, debiutancki długogrający album „Licząc Umarłych„, drugą EPkę „Więcej Śmierci„, wydaną w listopadzie 2021 oraz najnowszy „Głód zabijania”.

Album można zamawiać na stronie wydawcy:

LAS TRUMIEN W SIECI:
https://www.facebook.com/lastrumien/

https://www.instagram.com/las.trumien/
Oracle
17042 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Hirax

BartBart8 listopada 2023

Skomentuj