Skip to main content

988327_495833760516040_1590530298_n14.12 w Korbie będzie duszno od zapachu lepkiej ciepłej krwi, potu i siarki. Na deskach tego szanowanego klubu będzie można oglądać i posłuchać czterech przedstawicieli black metalu. Co ciekawy, każdy z zespołów prezentuje różną wizję tego nurtu. Start – 19. Wjazd – 10zł

Wystąpią:

Decline – piewcy agresji, przemocy i nienawiści, spod znaku ulicznego black metalu ugoszczą przybyłych dawką wulgarnego, niepoprawnego politycznie, brutalnego jadu. Jednocześnie promując niedawno wydany split Całopalenie, jak i prezentując nowy materiał z nadchodzącej wielkimi krokami płyty

T.S.M.E.D. – ohydny black metal ze Świnoujścia, bluźnierczy wyziew, który nie powinien nigdy zobaczyć światła dziennego. Pierwsza wizyta zespołu w sercu Śląska, wróży wszystko co najgorsze.

ARYMAN – tradycyjny, satanistyczny, antychrześcijański black meta prosto z Bielska-Białejl, przywodzący na myśl najlepsze lata gatunku na pewno przypadnie wielu rogatym duszom do gustu.

Raped Christ – black’n’roll wprost ze Szczecina. Z pewnością sprowokuje rozlew krwi pod sceną

 

https://www.facebook.com/events/345209145615724/?ref_newsfeed_story_type=regular

Oracle
16952 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj