Skip to main content

DOMINANCE powstał w 2019 roku z popiołów uznanego w polskim undergroundzie RAPED CHRIST i mniej znanego MÖRTALIST, w skład którego wchodzą Impaler (bas/wokal), Witchfucker (perkusja) i Hellcult (gitara). Po czterech latach naznaczonych lokalnymi koncertami i samodzielnie wyprodukowaną taśmą demo „Sodomize with Steel„, monstrualny debiutancki album „Slaughter of Human Offers in the New Age of Pan” został wydany przez polską wytwórnię PUTRID CULT.

Muzyka na to wydawnictwo została zarejestrowana na przełomie maja i czerwca bieżącego roku w warszawskim Santa Studio. Za proces rejestracji, miksu i masteringu odpowiada Haldor Grunberg, który współpracował między innymi z BehemothDopelord czy Witchmaster. Premiera płyty odbyła się 25 sierpnia 2023 roku i ukazała się w wersji cyfrowej oraz na płycie CD, która jest do nabycia w sklepie internetowym wydawcy. Okładkę jak i layout stworzył perkusista zespłu – Witchfucker.

Komentarz odnośnie płyty: „W drodze szamańskiej infuzji „Slaughter of Human Offers in the New Age of Pan” otwiera bramę do jungowskiego wymiaru w Howardowskim krajobrazie taśmy demo. Krótko i na temat, bo nie przedstawia kłótni, ale ostateczny i dobrze przygotowany akt tytułowego usunięcia zewnętrznych przeszkód na drodze do wewnętrznej harmonii.

ODSŁUCH PŁYTY

na kanale Black Metal Promotion ➡ https://youtu.be/dIdx9sieUo8

Oracle
17033 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj