Skip to main content

Informacja od organizatorów Death Dealers Fest VII: „Kolejny rytuał Death Dealers Fest, tym razem pod banderą staromodnego thrash/speed metalu, oczywiście z domieszką piekielnego ognia. W ramach trasy European Speed Metal Blasphemies do Poznania zawitają włoski Baphomet’s Blood – speed metalowa nawałnica z odpowiednią dawką Diabła i rockandrolla, niemiecki Ketzer – obskurny thrash metal umoczony w czarnej smole i Witchunter – klasyczna, heavy/speed metalowa załoga, również z Włoch. Jako supporty wystąpią obiecujące i prężnie działające w thrashowym podziemiu Headbanger oraz Terror Tactics. Każdy, któremu nieobce są nazwy gigantów muzyki metalowej lat 80. jak Angel Witch, Motorhead, Venom, Kreator, Saxon czy Venom, wytarte jeansy i wielkie, ciemne okulary, powinien stawić się w pełnym rynsztunku w ten piątkowy wieczór w poznańskim klubie ‘U Bazyla’. Na koncercie dostępne będą m.in. najnowsze wydawnictwa Baphomet’s Blood i Witchunter, jak również dziesiątki pozycji z dystrybucji niemieckiej wytwórni Iron Bonehead. Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 30zł (w dniu koncertu)”.

Ponadto czytelnicy Chaos Vault mają możliwość wygrania dwóch wejściówek na piątkowy koncert. Wejściówki powędrują do dwóch osób, które jako pierwsze dokończą zdanie „Któryś za nas cierpiał rany…(i tu proszę wstawić odpowiedni układ słów)”. Odpowiedzi wraz z pełnymi danymi proszę przesyłać na adres oracle@chaosvault.com. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zwycięzców poinformujemy tak szybko jak Szatan pozwoli.


Oracle
16832 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy album Metal Inquisitor

OracleOracle15 stycznia 2014

Skomentuj