Skip to main content

BRUCE DICKINSON

OGŁASZA WYDANIE SINGLA

’RESURRECTION MEN’

WYDANIE CD ZAWIERA DODATKOWE UTWORY W WERSJI KONCERTOWEJ:

’AFTERGLOW OF RAGNAROK’ / 'ABDUCTION’

PREMIERA WYDANIA CD 26 LIPCA 2024

PRZEDSPRZEDAŻ:

https://brucedickinson.lnk.to/resurrectionmenPR

BMG

Singiel pochodzi z płyty „The Mandrake Project” 

Sprzedaż i streaming: 

https://brucedickinson.lnk.to/themandrakeprojectPR  
Ta surf rockowa gitara w stylu Dicka Dale’a na początku utworu – to ja!” wyjaśnia Bruce Dickinson, mówiąc o singlu ’Resurrection Men’. Premiera będzie miała miejsce w trakcie trwającej właśnie światowej trasy koncertowej solowego wydania wokalisty Iron Maiden. To pierwsza taka trasa od ponad dwóch dekad!

Trzy utwory ukażą się na CD w twardej tekturowej oprawie z książeczką. Limitowana seria dostępna tylko w przedsprzedaży w sklepie artysty zawierać będzie dodatkowo podwójny plakat stylizowany na filmowy o wymiarach 375mm x 285mm.  Plakaty nawiązują do trzeciej serii komiksu Bruce’a „The Mandrake Project”, który swoją premierę będzie miał 17 lipca dzięki wydawnictwu Z2.

Przedsprzedaż tej limitowanej wersji dostępna jest pod tym linkiem: www.themandrakeproject.com

Obydwa dodatkowe utwory na CD: 'Afterglow Of Ragnarok’ i 'Abduction’, zostały zarejestrowane w trakcie koncertu Dickinsona w Brazyli, w Sao Paulo, 4 maja 2024 roku, w trakcie trwającej nadal międzynarodowej trasy promującej „The Mandrake Project”.

Lista utworów na CD singla 'Ressurection Men’:
1. Resurrection Men
2. Afterglow of Ragnarok (Live)
3. Abduction (Live)

Oracle
17158 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj