Skip to main content

Wydawca: Translation Loss Records

Umęczyłem się słuchając tego debiutanckiego EP Amerykanów z Bringers of Disease strasznie i w zasadzie powinienem teraz odpocząć, ale ze dwa lub trzy słowa pasuje skrobać.

Otóż moi drodzy: wyżej wymienione EP zatytułowane „Gospel Of Pestilence” zawiera gdzieś tak mniej więcej dwadzieścia pięć minut Black Metalu mi osobiście śmierdzącego na kilometr Dark Funeral. Na szczęście raczej z tego wcześniejszego niż późniejszego okresu, ale nie zmienia to faktu, że tak jak nie jestem zapisany do fan klubu Szwedów tak i Bringers of Disease też chyba nie polubię. Te niecałe dwadzieścia pięć minut muzyki dłuży mi się tak, że już przy pierwszym kawałku zaczynam tracić kontakt słuchowy z dźwiękami tworzonymi przez muzyków z Ohio. Coś sobie tam gdzieś w tle leci, ale zainteresowanie wraca na moment tylko wtedy, gdy przypomnę sobie, że coś jednak pasuje o tym materiale napisać.

I generalnie napiszę tak: pisanie tej recki męczy mnie prawie tak samo jak słuchanie tej płyty, więc olewam, nie pisze dalej, a jeśli kto taki chojrak to niech posłucha sam.

Ocena: 4/10

Tracklist:

  1. Doomed To Flames
  2. Your Prayers Remain Unheard
  3. Our Final Reward In Hell
  4. A Plague To End All Plagues
Pathologist
1126 tekstów

Newsy

Nowy album Exarsis

OracleOracle26 stycznia 2013

Skomentuj