Skip to main content

Robert z Psycho Records podesłał nam informację na temat wdzianek z logo Hazael, a my po chrześcijańsku ją puszczamy dalej:

„Z radością informujemy was, że już są dostępne koszulki i bluzy HAZAEL-a. Limitowe wydawnictwo, zaakceptowane przez byłych członków tej kapeli a nie żadne pirackie merchy!!Koszulki – ilość 50 sztuk. Bluzy – ilość 30 sztuk.

I więcej nie będzie … Wszystko wykonane na koszulkach / bluzach firmy Fruit of the Loom, wysokiej klasy i wysokiej gramatury z profesjonalnym nadrukiem.
Koszulki – T-shirt męski z krótkim rękawem, bez szwów bocznych. Podwójne szwy na ramionach. Wzmocniony lycrą ściągacz. Taśma wzmacniająca. 100% wysokogatunkowej bawełny stabilizowanej. Gramatura 195/m2. Dostępne męskie i damskie kroje – cena 35,00 zł brutto!! Bluza 280 g – Podwójne przeszycia ściągaczy i rękawów. Ściągacze przy mankietach, dekolcie i u dołu wykonane z bawełny z dodatkiem lycry. Pełna profeska…. cena 85 zł – na zimę jak znalazł!! „ Zamawiać możecie bezpośrednio meilem do Robert (robert [at] wydawnictwopsycho.com

Ef
4473 tekstów

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Skomentuj