Skip to main content

Po 14 latach od ostatnich roszad składowych BLACK ALTAR przestaje być jednoosobowym projektem. Do Shadowa (bass, vocals) dolaczyl M.A. (guitar, voc), E.R. (drums) obydwaj z ONDSKAPT and T.R. (guitar) ze Spirits Way. Zespół w nowym składzie rozpoczął pracę nad mini albumem “Nekromantic Revelations”. Muzyka na nim zawarta będzie się różnić od dotychczasowego dorobku zespołu. Będzie wolniejsza, bardziej mistyczna i nawiedzona. Materiał zostanie nagrany na przełomie roku w Szwecji i wydany przez Odium Records.

Następnym materiałem będzie split z norweskim KIRKEBRANN wydany jako 7” heavy picture disc.

Zanim materiał się ukaże, zostanie wydane re-edycje mini albumu “Suicidal Salvation” z dodanymi 3 utworami ze splitu z Varathron/Thornspawn na vinylu, digi packu i limitowanym drewnianym boksie, a następnie reedycja debiutanckiej płyty “Black Altar” z nowym masteringiem i okładką.


www.black-altar-horde.com

www.facebook.com/blackaltar

www.odiumrex.com

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj