Skip to main content

Wydawca: Witching Hour Productions

Azarath. Ich przedstawiać nie trzeba.

W oczekiwaniu na kolejny krążek pomorskiej bestii Azarath uraczył nas siedmiocalóweczką. „Holy Possession” to kawałek białego winyla limitowany do 333 kopii. Znajdziemy na nim utwór tytułowy oraz cover. Co do „Holy Possession” – ten zespół się na szczęście nie zmienia w nieodpowieni sposób. „Holy Possession” to tradycyjny dla Azarath death metalowy potwór, buchający siarką i dymem o kurewsko morderczym brzmieniu. Mimo zmian składu słychać, że muzycy świetnie się ze sobą zgrali. Wszak wszyscy naznaczeni są piętnem Diabła. Jeszcze co do coveru – wybór padł na „Rebel Souls”. Obeznani z tematem od razu załapią owo szatańskie pokrewieństwo, hehe. Utwór pomimo tylu lat nie stracił nic ze swojej mocy. Ba. Zdaje mi się, że nawet wiele zyskał.

Okej, takie rzeczy mają na celu pobudzenie apetytu. Pobudziły jak cholera. Szkoda jedynie, że wewnątrz wydawnictwa nie znalazłem obiecanych naszywek i reszty.

Ocena: 9/10

Tracklist:

1. Holy Possession

2. Rebel Souls

Oracle
16856 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wznowienie debiutu Ajuna

OracleOracle1 września 2014

Skomentuj