Skip to main content

Wydawca: Sam sobie wydał

To kto odgadł po samym przeczytaniu tytułu dzisiejszej recki, że materiał będzie utrzymany w klimatach war metalu? Arruug to jednoosobowy twór z Turcji, który postanowił nacharać nie tylko na chrześcijan, islamistów, ale również i ży*ów. Co spotkało się z dużym niezadowoleniem ze strony bandcampa, który postanowił usunąć demo i nałożyć bana na kolegę odpowiedzialnego za tą nuklearną apokalipsę. Najwidoczniej chrześcijan szkalować można, ale fanów chałki i turbanów już nie.

Po wwiercającym się w uszy intro jesteśmy od razu zasypani gradem batów i kopnięć na łeb. Czysty napierdol hołdujący tak wielu oślizgłym hordom, że wymienię tylko trzy: Conqueror, Damaar i Black Witchery. Reszty doszukaj się sam hehe. I oczywiście jak to bywa w takich materiałach, jest on cholernie krótki. Bombardowani jesteśmy jedynie przez niecałe 9 minut no, chyba że doliczymy intro. Wtedy będzie 12.

Jednak nie ma co się zniechęcać, bo dzieje się tu naprawdę sporo, aż człowiek aż ma ochotę po majstrować przy guziku odpowiedzialnym za zapętlanie. Zresztą sami zobaczcie! To tylko 12 minut. Dłużej pewnie siedzicie na kiblu. A i zobaczcie jakie pocieszne tytuły te kawałki mają!

Ocena: 6+/10

Tracklista:

1. Introllahishaitanivomit

2. Violent Ejaculation on Rotten Turban

3. Raping the Degenerate Muhammad

4. Throatfucking Quranburning Vomit Ritual

5. Injecting Acid in the Ass of Houris

 

Wojtuś
337 tekstów

Chłopu się zachciało o black metalu pisać. Śmiechu warte...

Newsy

Wznowienie demówek Riotor

OracleOracle2 sierpnia 2011

Skomentuj