Skip to main content

Już za niecały miesiąc dwa koncerty w naszym kraju zagra Arch Enemy. Pierwszy koncert odbędzie się w katowickim Megaclubie 1 czerwca, natomiast drugi koncert odbędzie się 2 czerwca w toruńskiej Odnowie a nie jak pierwotnie anonsowano w poznańskim Eskulapie. W związku ze zmiana miejsca koncert jest możliwy zwrot już zakupionych biletów na poznański koncert. Zachowują one także ważność na koncert w Katowicach lub w Toruniu. Arch Enemy będzie promować nowa płytę „Khaos Legion” która zostanie wydana 27 maja przez Century Media. Będzie pierwsza okazja do posłuchania nowego materiału na żywo. Jest dziewiąty album formacji.

Na koncertach wystąpią równocześnie szwedzkie Evocation, polski Totem oraz uzyskujący coraz większy rozgłos dzieciaki z rybnickiego The Crossroads.

*Szczegóły koncertów:*
*
*
*Arch Enemy*
Evocation, Totem, The Crossroads

otwarcie bram: 18:00
bilety: 99/120
dostępne w ticketpro.pl: Empik/Saturn/MediaMarkt

1.06.2011
Katowice / Megaclub
bilety kolekcjonerskie: Megaclub / All / Metalshop / Czas / Maksel /
Hellshop / Shortcut

2.06.2011
Toruń / Odnowa
bilety kolekcjonerskie: Odnowa / Ratusz / Hellshop / Shortcut

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Debiut Obvurt

EfEf30 listopada 2022

Skomentuj