Skip to main content

alestormKnock Out Productions zaprasza na metalową balangę w towarzystwie piratów ze Szkocji Alestorm oraz power metalowego Brainstorm ! Do tego zobaczymy także folk metal z Australii w wykonaniu Troldhaugen. Oj będzie się działo. Zapraszamy we wrześniu na 3 koncerty.

ALESTORM (Szkocja) heavy metal, folk metal:
To oni powinni robić muzykę do „Piratów z Karaibów” albo przynajmniej zagrać w serii jakieś role! Running Wild dawno odszedł od pirackiej estetyki, zaś szkocka załoga Alestorm ani myśli z niej rezygnować. Ich sztandar ma wyeksponowane credo „True Scottish Pirate Metal”. Na metalowym oceanie Alestorm żegluje już dziesiąty rok i dokonał w tym czasie trzech skutecznych napaści na narządy słuchu i umysły fanów ciężkiego grania. Czwarty atak na metalową brać, mający tytuł „Sunset On The Golden Age”, nastąpi na początku sierpnia 2014 roku. Najpierw wezmą Was przez abordaż, a potem zaatakują ze sceny. Umieją to robić naprawdę świetnie, a do tego w sposób niepozbawiony dużej dawki humoru. Aye!
http://www.alestorm.net/
https://www.facebook.com/alestormband
https://www.youtube.com/watch?v=ta-Z_psXODw

BRAINSTORM (Niemcy) heavy metal, power metal:
Wzorców niemieckiej solidności, niezawodności i siły można podać wiele. W domenie klasycznego heavy metalu, który zamieszkuje pokój zaraz obok power metalu, takim przykładem może być formacja Brainstorm. Przez lata ciągle mylona z łotewskimi popowcami od hitu „Maybe”, na czym być może coś tam zyskała i przypadkowo zainteresowała swoim graniem jakiegoś miłośnika słodkich melodyjek i kruchych wokali.
Niemiecki Brainstorm kruchy i słaby na pewno nie jest. Łoi metal rasowo, bezlitośnie, świetnie, na przynajmniej dobrym poziomie. Wokalnie numery kapitalnie ozdabia Andy B. Frank, zaś nieziemskie młócenie na wiosłach jest dziełem współzałożycieli kapeli (wraz z bębniarzem Dieterem Bernertem) Torstena Ihlenfelda i Milana Loncarica. Brainstorm przyjedzie do nas promować dziesiąty studyjny krążek „Firesoul”, który ukazał się wiosną 2014. Na scenie będzie ogień, tego możecie być pewni.
http://www.brainstorm-web.net/
https://www.youtube.com/watch?v=sY1JNTCIwnM

TROLDHAUGEN (Australia) folk metal:
Zestaw uzupełnia wesoła załoga z drugiego końca świata, czyli pochodząca z australijskiej Nowej Południowej Walii grupa Troldhaugen. Ich specjalnością jest folk metal, zaś w tekstach królują trolle oraz inne stwory i obrzędy, które Watykan określiłby jednym słowem – pogańskie. Kwartet ma na koncie dwa single, EP-kę oraz jedną dużą płytę, wydaną w 2012 roku „Ramshackle”. Ostatnia pozycja w ich dorobku wydawniczym to singel z lutego z 2014 roku. Troldhaugen rozprawili się na nim na folkmetalowo z popowym megahitem – „Gimme, Gimme, Gimme” ABBY, któremu nadali wiele mówiący tytuł „Gimme! Gimme! Gimme! (A Troll After Midnight)”. Idealna muza, żeby sobie poskakać albo spożyć przy niej piwko!
http://troldhaugen.net/
https://www.facebook.com/Troldhaugen
https://www.youtube.com/watch?v=XKNIv-F4SYY

Zagrają:
ALESTORM (Szkocja) heavy metal, folk metal
+
Brainstorme (Niemcy) heavy metal, power metal
Troldhaugen (Australia) folk metal

Kiedy: 23 września (wtorek) 2014
Miejsce:Wrocław @ Alibi, ul. Grunwaldzka 67

Kiedy: 24 września (środa) 2014
Miejsce: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99

Kiedy: 25 września (czwartek) 2014
Miejsce: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23

Ceny biletów:
60 zł przedsprzedaż
70 zł w dniu koncertu

Więcej informacji niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj