Skip to main content

AENAON (eksperymentalny/progresywny black metal z Grecji) powraca do swojego zeszłorocznego albumu „Mnemosyne” upubliczniając bassowe playthrough do singla „Hysteria”. Jego wykonawcą jest Achilleasa C. (Varathron/Katavasia). Klip jest dostępny na kanale YouTube Agonia Records, pod tym adresem:

„Mnemosyne” to wielowarstwowa płyta będąca następcą „Hypnosophy”. Swoje charakterystyczne brzmienie zawdzięcza udziałowi saksofonu, za który odpowiada Orestis Zyrinis. Oprócz niego, oraz wspomnianego już gitarzysty i basisty Achilleasa C, do składu należą wokalista Astrous (Katavasia) i perkusista Haris (Varathron).”Mnemosyne to album o estetyce noir i skrajnej emocjonalności. Tytuł wywodzi się od greckiej bogini pamięci,” komentuje AENAON.Nazwa AENAON pochodzi od greckiego słowa „Αέναον,” które oznacza „wieczny”. Początki zespołu sięgają 2006.Skład:
Astrous – wokal
Achilleas C. – gitara, bass
Orestis Zyrinis – saksofon
Haris – perkusja
Więcej o „Mnemosyne”:
http://aenaon-mnemosyne.com/AENAON on-line:Facebook: www.facebook.com/aenaonofficial
Instagram: https://www.instagram.com/aenaon_official/
YouTube: www.youtube.com/user/Aenaonofficial
Bandcamp: www.aenaon.bandcamp.comAgonia Records:
Website: https://agoniarecords.com
Webshop: https://agoniarecords.com/store
Facebook: https://facebook.com/agoniarecords
Oracle
17070 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj