Skip to main content

Po trzech latach od świetnie przyjętego debiutu Zespół Sztylety powraca, by zadać kolejne dziesięć celnych ciosów prosto w Wasze serce! Nowy album grupy zatytułowany „Tak będzie lepiej” ukaże się 13 października nakładem wydawnictwa Piranha Music. Już dziś natomiast, na kanale YouTube wytwórni oraz popularnych serwisach streamingowych, można posłuchać pierwszego singla zapowiadającego to wydawnictwo.

SPRAWDŹ SINGIEL „BLASK”:

Album można zamawiać w preorderze:

Trzy lata to w świecie muzyki wieczność, ale tak długi odstęp między debiutem Sztyletów, a „Tak będzie lepiej” wpływa wyłącznie na korzyść zespołu. Gdańsko-warszawska załoga przeszła długą drogę, aby z lokalnej ciekawostki stopniowo przeistoczyć się w dobrze kojarzony skład w polskim alternatywnym podziemiu. W ich kotle gotuje się wiele składników – slackerskie emo, noise rock, indie rock, a nawet metal i ani na moment ta stylistyczna plątanina nie kończy się chaosem. Brakuje wam niezalu, który równocześnie pogłaszcze i sprzeda sierpa? Bez obaw, Sztylety AD 2023 spełniają oba kryteria.

Okładkę wydawnictwa zaprojektował Adam Bejnarowicz (Muzykografika).

ZESPÓŁ SZTYLETY W SIECI:

https://www.facebook.com/sztyletyzespol
https://www.instagram.com/zespolsztylety/
Oracle
17073 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Zornheym debiutuje

OracleOracle30 lipca 2016

Skomentuj