Skip to main content

Na niecałe dwa tygodnie przed premierą swojego drugiego albumu Zespół Sztylety prezentuje „Trucizny i klątwy„, czyli ostatni singiel promujący to wydawnictwo!

O nowym utworze mówi Szymon Szelewa, wokalista grupy: „Nie zawsze warto wygrywać, bo czasem jedyne co pozostaje po ciężkim boju to jałowa ziemia, spalone mosty i utracone przyjaźnie. O tym właśnie opowiadają „Trucizny i klątwy”, gdy pełni żółci wyruszamy zmieniać świat, prawdopodobnie zmienimy go na gorsze”.

OBEJRZYJ KLIP:

Płyta zatytułowana „Tak będzie lepiej” ukaże się 13 października nakładem wydawnictwa Piranha Music.

Album można zamawiać w preorderze:

Trzy lata to w świecie muzyki wieczność, ale tak długi odstęp między debiutem Sztyletów, a „Tak będzie lepiej” wpływa wyłącznie na korzyść zespołu. Gdańsko-warszawska załoga przeszła długą drogę, aby z lokalnej ciekawostki stopniowo przeistoczyć się w dobrze kojarzony skład w polskim alternatywnym podziemiu. W ich kotle gotuje się wiele składników – slackerskie emo, noise rock, indie rock, a nawet metal i ani na moment ta stylistyczna plątanina nie kończy się chaosem. Brakuje wam niezalu, który równocześnie pogłaszcze i sprzeda sierpa? Bez obaw, Sztylety AD 2023 spełniają oba kryteria.

Okładkę wydawnictwa zaprojektował Adam Bejnarowicz (Muzykografika).

ZESPÓŁ SZTYLETY W SIECI:

https://www.facebook.com/sztyletyzespol
https://www.instagram.com/zespolsztylety/
Oracle
16942 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj