Skip to main content

Wydawca: Ashen Productions

Z nową porcją pancernego metalu powrócili Niemcy z Zerstörer. Po roku od wypuszczenia drugiego krążka zjawili się znów, by zaprowadzić swoje prawo i swoją sprawiedliwość.

Panzerfaust Justice”, bo tak nazwano dekret w którym zawarto prawa i obowiązki dobrego metala składa się z dziewięciu przykazań, każde zaś wygrawerowane w stali i powleczone czarnym kirem. Właściwie od wcześniejszego „Declaration Of War” u Zerstörer nie zmieniło się nic. Nadal mamy do czynienia z miksem thrash metalu i black metalu spod znaku Darkthrone czy Bathory. Czyli mamy szybkie parcie do przodu z zaznaczoną melodyką i podwyższonym poziomem agresji. Zdarzą się momenty, że trio pożyczy też jakiś riff od Motörhead z jednej strony lub od Beherit z drugiej. I w zasadzie powinno mnie to wszystko rzucić na kolana i wytargać za resztę owłosienia. I trochę tak jest. Właśnie – trochę. Nie wiem co jest z tym zespołem, że inni rozjebują mnie całkiem, a Ci jeno trochę. To całkiem niezły krążke, ale brak mu tego czegoś, tej szatańskiej iskry i siarczanego oddechu. Fajnie, mogę posłuchać i słucha się tego dobrze, ale jakoś nie przewiduję powrotów do tej płyty – po zrecenzowaniu „Declaration Of War” przesłcuhałem ją może jeszcze z dwa – trzy razy i podejrzewam, że „Panzerfaust Justice” podzieli ten los.

No cóż, nie ma do mnie Zerstörer szczęścia i tyle chyba. Uwielbiam takie granie, ale i tak czegoś mnie tu brakuje, żeby dać wyższą ocenę. Mimo to możecie spróbować, a jak znajdziecie to, czego ja na „Panzerfaust Justice” nie znalazłem to dobra Wasza.

Ocena: 6,75/10

Tracklist:

1. Lost In The Trench

2. The Punisher

3. Sociopathic Killer

4. Of War, Hate, Eternal Death

5. Panzerfaust Justice

6. .01 kt Bringer Of Pain

7. Atomic Humiliation

8. War Campaign

9. Goatworship Kommando
Oracle
16952 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Recenzje

Slav „Raw and Cold”

OracleOracle20 września 2013

Skomentuj