Skip to main content

Szwedzki zespół rockowy DEAD LORD z przyjemnością ogłasza, że ich bardzo ceniony debiutancki album „Goodbye Repentance” zostanie wznowiony z okazji dziesiątej rocznicy premiery po raz pierwszy przez Century Media Records na całym świecie 24 listopada tego roku!

Wokalista/gitarzysta DEAD LORD, Hakim Krim, przekazał następujący komentarz:

„Tak minęło dziesięć lat… I pomimo wszystkiego, wydaje się, że to było wczoraj. Kiedy jako zespół kilku miesięcy stary poleciliśmy do Dublina, aby sprawić, żeby rock żył. 10 dni ciężkiego grania i zbyt wielu krwawych mary później, nasz debiutancki album był gotowy.

Patrząc teraz wstecz, jest niesamowite myśleć o tym, jak ten album zaprowadził nas na ścieżkę wielu wspaniałych rzeczy. Wszystkich wspaniałych ludzi, których mieliśmy okazję poznać. Wszystkich fajnych (i dziwnych) miejsc, w których graliśmy. Wszystkich okropnych hoteli, które musieliśmy znosić. Kto by się spodziewał?

Więc świętujmy to. Oto jest znowu. Goodbye Repentance. Tym razem zremasterowane przez Dana Swanö, dla tego dodatkowego słodkości. Dostępny na pomarańczowym winylu. Wersja cyfrowa i na CD wypełniona jest nagraniami na żywo. Niektóre stare, niektóre nowe. Bawcie się!”

Wersja jubileuszowa albumu została zremasterowana przez Dana Swanö z Unisound i będzie dostępna w następujących formatach:

  • Ograniczony nakład 180-gramowego transparentnego pomarańczowego winyla
  • Płyta CD (zawierająca 5 bonusowych utworów)
  • Album cyfrowy (zawierający 5 bonusowych utworów)
Oracle
16943 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Aūkels Raynkaym
Recenzje

Aūkels „Raynkaym”

PathologistPathologist24 marca 2021

Skomentuj