Skip to main content

Włoska wytwórnia płytowa Time To Kill Records wyda „Mesmerized – A Tribute to Celtic Frost” 26 stycznia 2024 roku.

„Mesmerized” prezentuje różne włoskie zespoły metalowe, które przedstawiają swoje interpretacje utworów napisanych przez najbardziej ikoniczny metalowy zespół ze Szwajcarii.

Dziś NECRODEATH udostępnia swoją wersję utworu „Necromantical Screams”. Posłuchaj go tutaj

„Gdy gramy utwór innego zespołu, zawsze staramy się dodać coś od siebie. Szanując strukturę piosenki, lubimy eksperymentować z aranżacjami, aby przybliżyć muzykę do naszego stylu. Oczywiście Celtic Frost zawsze miało unikalny dźwięk, więc to zadanie nie było takie proste i oczywiste. Faza preprodukcji była bardzo intensywna i najpierw zaangażowany był Peso, a następnie zarówno Pier, jak i GL, zanim daliśmy Flegiasowi swobodę wyrażania siebie tak, jak chciał. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatecznego rezultatu i mam nadzieję, że nasi fani również go pokochają”.

Po wydaniu „Discharged vol. 2 – A tribute to Discharge”, Time To Kill Records jest teraz gotowy, by zaprezentować kolejną morderczą składankę tributową, ponownie opracowaną przez Alberto Penzina (oryginalnego członka SCHIZO i głównego animatora całej włoskiej sceny ekstremalnego metalu). Jak to ujął: „Celtic Frost to po prostu epitomia tego, co gatunek metalu miał zamiar zniszczyć. Tylko śmierć jest prawdziwa.”

Wszystkie zaangażowane zespoły zyskały złą sławę jako jedne z najbardziej pracowitych grup, przynosząc swoją wulkaniczną, wysokoenergetyczną metalową muzykę na każdy zakątek świata. Teraz, gdy wszystkie te zespoły osiągają kolejne ważne etapy w swoich karierach, zatrzymują się na chwilę, aby spojrzeć wstecz na jedno z głównych źródeł swojej inspiracji.

Lista utworów:

  • Barbarian – A Kiss or a Whisper
  • Bunker 66 – Juices Like Wine
  • CO2 – I Won’t Dance
  • Doomraiser – Procreation of the Wicked
  • Kryptonomicon – Morbid Tales
  • Necrodeath – Necromantical Screams
Oracle
16664 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj