Skip to main content

THY DISEASE zapowiada nowy album „TRANSHUMANISM” – premiera już 19 grudnia!

THY DISEASE ujawniają szczegóły dotyczące ich najnowszej płyty zatytułowanej „TRANSHUMANISM” , której premiera została wyznaczona na 19 grudnia tego roku za pośrednictwem CREATIVE MUSIC RECORDS. Zespół opublikował już pierwszego singla z nowego wydawnictwa, a konkretnie „Aluminium Cities”

Siódmy z kolei album w dyskografii THY DISEASE bardzo mocno określa dalszy muzyczny kierunek zespołu. Wszystkie nowe utwory utrzymane są w konwencji ciężkich, nowoczesnych groove’ów z towarzystwem intensywnych, niekonwencjonalnych elektronicznych brzmień.

Głównym tematem płyty jest ogólnie pojęty transhumanizm czyli nowe technologie, cyber rozwój ludzkości, biotechnologiczne ulepszenia i inne nowości jakie mogą przynieść nadchodzące czasy. Wszystkie zagadnienia ujęte są z moralno – filozoficznego punktu widzenia i przynoszą więcej pytań niż odpowiedzi.

Cały album został zarejestrowany w Creative Music Studio. Mixem i masteringiem zajął się Tomasz ZED Zalewski, autorem okładki oraz layoutu jest Xaay.

Tracklist:

1. INHUMAN FORM

2. DRONE SOUL

3. ALUMINIUM CITIES

4. BLOODY TREATMENT

5. DELIVERANCE

6. THERE’S NO YOU

7. INFRASONIC NOISES

8. CONVERGENCE

9. DIGITIZED MIND

Bonus Track:

10. EXTINCTION BY CONTRACT

Pierwszy singiel „Aluminium Cities” zarejestrowany we współpracy z Grupą13 jest już online.

Do obejrzenia pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=LxKZaCx33X4

Limitowana edycja płyty „TRANSHUMANISM” wraz z koszulkami jest już dostępna w pre-orderze w linkach poniżej:

PREORDER: http://bit.ly/TranshumanismPreorder

DIGITAL: http://bit.ly/TranshumanismDigital

Oracle
17037 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od No Salvation

OracleOracle2 listopada 2015

Skomentuj