Skip to main content

2 lutego 2024 roku, PERSONAL RECORDS z dumą wypuści trzecią płytę zespołu LITOSTH, zatytułowaną „Cesariana„, w formie CD.

LITOSTH to fizyczne ucieleśnienie wizji brazylijskiego multiinstrumentalisty Maicona Ristowa i basisty Wendela Sioty. Założony w 2016 roku, LITOSTH przekształca potok uczuć i zasad życiowych w formę muzyki, która zdecydowanie nie szanuje żadnych barier ani ograniczeń.

Skład zespołu tworzą członkowie najbardziej znaczących black metalowych zespołów w Ameryce Łacińskiej (Patria, Mysteriis, Swords at Hymns, Dark Celebration, I Gather your Grief). LITOSTH przynoszą nowe podejście i oddech świeżego powietrza dzięki swojemu unikalnemu sposobowi tworzenia muzyki. Po dwóch albumach – „Crossed Parallels of Self Refraction” z 2019 roku i „Farther From the Sun” z 2022 roku – LITOSTH są teraz gotowi wydać swój trzeci pełny album, „Cesariana”. Wyposażeni w produkcję absolutnie najwyższej klasy, „Cesariana” pozwala duetowi zejść jeszcze głębiej w swoje poszukiwania, dostarczając mieszanki niemal nieprawdopodobnych wpływów. Podstawą jest melodyjny black metal w stylu lat 90., ale wewnątrz i na zewnątrz tego visceralnego dzieła znajdują się wpływy od mrocznego popu lat 80., epickiej muzyki klasycznej, a także szerokiego spektrum innych gatunków metalu – zwłaszcza doom i dark metalu. „Cesariana” to dzieło, które wydaje się nieograniczone i odważne, jednocześnie wykazując wyjątkowo zwięzłe skupienie, biorąc pod uwagę tę różnorodność.

www.facebook.com/litosthofficial 
www.personal-records.com 
personal-records.bandcamp.com
www.facebook.com/personalrecords666 

Oracle
16952 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

haunter
Newsy

Nowy album Haunter w maju

OracleOracle2 kwietnia 2022
Newsy

Demonbreed debiutuje

OracleOracle17 czerwca 2016
Newsy

Drugi album Põhjast

EfEf25 października 2014

Skomentuj