Skip to main content

Pododdział Odium Records – Underground Kvlt Records ogłosił niedawno współpracę z nowym projektem WESELE.

Wesele to nowy projekt na polskiej scenie grający atmosferyczny / depresyjny post black metal, którego muzyka jest skierowana do fanów takich zespołów jak FURIA, ODRAZA lub SROGOŚĆ.

Wczoraj miała miejsce premiera całości debiutanckiej płyty „Fin de siècle”, która została wydana jako jewel case cd. Album można odsłuchać pod tym adresem:

Płytę można nabyć w: https://odiumrecords.bandcamp.com lub https://odiumrex.com/webshop

Wesele, to solowy projekt Rafała Chruścickiego i według słów autora pomysł na jego powstanie zrodził się przed kilkoma laty i dojrzewał w oparach malarstwa i literatury Młodej Polski. Nazwa została zaczerpnięta z dzieła Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. Projekt miał być odskocznią od wcześniejszej twórczości; czymś zupełnie poważnym i osobistym, niezależnym i nieograniczonym artystycznie bytem, w którym warstwa muzyczna, liryczna i graficzna korespondują ze sobą i tworzą jedność.

Tracklist:

1. Dom

2. Klątwa

3. Człowiek

4. Pustka

5. Wieczność

6. Studnia

www.facebook.com/weseleblackmetal

www.instagram.com/wesele_bm

www.odiumrex.com

www.facebook.com/odiumrex

www.instagram.com/odiumrecords

www.odiumrecords.bandcamp.com

www.youtube.com/odiumrec

Oracle
17065 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj