Skip to main content

Wydawca: Iron Bonehead Productions

Weregoat nie rozpieszcza maniaków swoimi wydawnictwami pod kątem częstotliwości. Ale lepiej zajebać raz na kilka lat a dobrze niż wysrywać co chwilę jakieś gówna.

I chyba idą właśnie tym tropem, choć 2022 rok dla tych szaleńców z Portland jest nad wyraz obfity w wydawnictwa. Na dniach ukażą się bowiem: EPka „The Devil’s Lust” oraz split z Eggs of Gommorh. Dziś zajmiemy się EPką. Znajdziemy na niej sześć dzikich black/death metalowych utworów. Ilość diabelstwa na sekundę muzyki przewyższa tutaj wszelkie normy – to co dzieje się choćby w takim „Merciless Execution” jest jak sen chorego czorta. Autentycznie, ta muzyka wyzwala we mnie głęboko ukryte pokłady agresji, które odzywają się niespodziewanie. Dwadzieścia dwie minuty opętanych dźwięków, do tego przeplatanych samplami, które tylko potęgują to wrażenie. Odpalcie sobie kawałek tytułowy. Pomioty wypluwane przez Weregoat to perwersyjne odtworzenie muzyką tego, czym według chrześcijan jest piekło. I dobrze, niech tak sobie myślą. Totalnie widzę te wszystkie męki, które sobie wyobrażają, przy dźwiękach „The Devil’s Lust”.

Czyste, pierdolone diabelstwo dla każdego bywalca choćby takiej Byczyny (a wiadomo, że przecież tam jeżdżą tylko twardzi zawodnicy). Może kiedyś Michał ściągnie ich do Polski – może bym nawet przemyślał spanie pod namiotem dla tego hordu.

Ocena: 9/10

1. Tempter! Abuser! Satan her Master!
2. Merciless Execution
3. Festering Womb of Uncreation
4. The Devil’s Lust
5. Goat Perversion
6. Burn Deep the Signs of Hell
Oracle
16664 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy album Ignis Haereticum

OracleOracle23 listopada 2017

Skomentuj