Skip to main content

ODIUM RECORDS prezentuje drugi utwór ze splitu BLACK ALTAR / VULTURE LORD „Deathiah Manifesto”, a jest nim utwór Vulture Lord „Hark! The Hymns of War”.

Video można zobaczyć pod tym linkiem:

https://youtu.be/NpXe8eme5Vk

Można już również złożyć pre order na split w: www.odiumrex.com/webshop lub www.odiumrecords.bandcamp.com

Split ukaże się w lutym jako 12 panelowy digi pack w formie odwróconego krzyża oraz jako 12” ciężki gatefold z plakatem A2, w kolorze czarnym i limitowanej do 100 sztuk wersji czerwonej.

Split zawiera 8 utworów, włączając w to intra skomponowane przez Ludo „Evil” Lejeune. Jeden z utworów Vulture Lord zawiera wokale nagrane jeszcze przez Nefasa.

Przypominamy, że Vulture Lord powrócił po 18 latach z nowym albumem „Desecration Rite”, wydanym w sierpniu 2021, również przez Odium Records.

Split tych black metalowych weteranów jest hołdem dla starych black metalowych ideałów i można się po nim spodziewać bestialskiego materiału pełnego nienawiści, profanacji wszelkich świętości i kultu Rogatego.

 

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

buryfication
Newsy

Wieści od Buryfication

OracleOracle13 lipca 2024

Skomentuj