Skip to main content

Thrash Attack722 Listopada po raz kolejny w Lublinie, po raz kolejny w RedRockCity, po raz kolejny – będzie sie działo!! Skład na siódmą już edycje Thrash Attack to połączenie thrashowej energii i dynamiki z brutalnym i technicznym graniem. Mieszanka ta będzie niczym sok z gumijagód dla zgłodniałych fanów ciężkiego łojenia! A zagrają:

POSTHUMOUS BLASPHEMER – brutal technical death metal/ Mińsk (Białoruś)
Goście zza wschodniej granicy gniotą i zjadają na śniadanie. Blasty, grołle, arpedżja – czyli coś dla fanów extremalnego grania typu Dying Fetus. Potrzebna jeszcze rekomendacja? No to macie do odsłuchu cały album:

www.youtube.com/watch?v=ueQN6BNfKag
www.facebook.com/posthumousblasphemerband

R.O.D – thrash/Lublin

Czteroosobowy kwintet który nie wie co to znaczy wolniej. Agresja, prędkość, moc – wchodzicie w pogo na własne ryzyko!

www.youtube.com/watch?v=8R6Tov7ShTY
www.facebook.com/razorofdeath

YOUDASH – technical progressive thrash/Rzeszów

Panowie ze stolicy Podkarpacia widocznie po studiach matematycznych bo lubią liczyć nawet w trakcie grania 🙂 Mega pokręcony techniczny metal na najwyższym poziomie zadowoli największych koneserów progresywnego rombania. Metronomy w dłoń i pod scene!

www.youtube.com/watch?v=ikNvDFt1-TY
www.facebook.com/YoudashOfficial

ROTENGEIST – thrash death Przemyśl

Brygada z dalekiego południa promuje najnowszy album „Start to exterminate” i to właśnie na exterminacje możecie sie szykować. Bezlitosny techniczny thrash/death to ich codzienny paciorek, ale na rozgrzeszenie od Rotengeist nie ma co liczyć!

http://www.youtube.com/watch?v=yEfZK-B6BYU
https://www.facebook.com/rotengeist

START : 19.00
WJAZD: 10 PLN

ZAPRASZAMY!!!

Oracle
16847 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj