Skip to main content

the moth w polsceEsksperymentalne szwedzkie trio THE MOTH GATHERER, wykonujące post-rock/metal, wystąpi na trzech koncertach w Polsce – w KrakowieWarszawie i Chorzowie – w czerwcu. Zespół supportować będzie rodzima post-metalowa formacjaFleshworld.

THE MOTH GATHERER wydał swój debiutancki album „A Bright Celestial Light” w kwietniu ubiegłego roku. Jest to muzyka która wciąga – z rekomendacją dla fanówNeurosisBreachPelican i Cult Of Luna – a za razem „krążek obok którego nie można przejść obojętnie” – komentuje Cvlt Nation.

12.06.14 – Kraków, Kawiarnia Naukowa
13.06.14 – Warszawa, 2koła
14.06.14 – Chorzów, Tiger Riders

W skład zespołu wchodzą Alex Stjernfeldt  i Victor Wegeborn – którzy są łącznie odpowiedzialni za gitary, bass, elektronikę, wokale i perkusje – oraz Svante Karlsson – gitarzysta i perkusista – którego usłyszymy na drugim albumie, nad którym zespół właśnie pracuje.

Video do utworu „A Falling Deity” można obejrzeć tutaj:
http://youtu.be/dnPJsU3yNBU

Debiutanckiego albumu „A Bright Celestial Light” można posłuchać tutaj:
http://agoniarecords.bandcamp.com/album/a-bright-celestial-light

Facebook zespołu: https://www.facebook.com/TheMothGatherer

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Seer

OracleOracle29 stycznia 2019

Skomentuj