Skip to main content

Death rock/post-punkowe trio The Feral Ghosts wyda drugi album zatytułowany „Black Sun” 8 grudnia 2023 roku za pośrednictwem wytwórni Seeing Red Records. Edycja winylowa pojawi się na początku 2024 roku. Nowy album jest poprzedzony przez mroczny singiel electro „Witcher” i towarzyszy mu teledysk – zobacz zapowiedź poniżej.

The Feral Ghosts powstał zimą 2014 roku, wyłaniając się z nocnej sceny Chicago z miłością do post-punku i darkwave. Gdyby Sisters of Mercy i Joy Division spotkały się po koncercie Queens of the Stone Age, The Feral Ghosts byłby ich buntowniczym, zalotnym dzieckiem. Subtelne wpływy post-punku i psychodelii inspirują dźwięk, który stał się unikalnym charakterem zespołu, łącząc ciężkie, intensywne utwory z surowymi emocjami.

Muzyka The Feral Ghosts można również usłyszeć w filmie wampirycznym z 2022 roku, „Appetite for Sin”.

Seeing Red Records
Bandcamp

Oracle
16940 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj