Skip to main content

Wydawca: Defense Records

Są pewne kapele, które lubię recenzować, pomimo tego, że raczej mnie nie zaskoczą zmianą stylistyczną. Albo spadkiem formy. W tym zacnym gronie znajduje się krakowski Terrordome.

Chłopaki w końcu spięli pośladki i wypuścili pełnowymiarowy debiut. Zwie się on „We’ll Show You Mosh, Bitch!”. I słowa kurwa mać dotrzymują. Nie ma w Polsce wielu zespołów, które grałyby crossover z taką werwą i zaangażowaniem jak Łapa i spółka. Zapierdalają jak teżewe, czy jak się to francuskie ustrojstwo nazywa, walą w mordę jak w dysfunkcyjnej rodzinie, kopią po dupie i wszystko co tylko możecie sobie wyobrazić. Terrordome w swoich kompozycjach nie stosuje zabiegu, jakim jest zwolnienie.Ta muzyka jest naprawdę odegrana na najwyższych obrotach, cała kipi energią. Oparta na najlepszych wzorcach DRI, S.O.D., Anthrax czy Nuclear Assault, którego numer notabene kapela skowerowała. Tylko dlaczego zmienili tytuł z „Hang The Pope” na „Hang The Cop”? Policjanty to często miłe ludzie, za to klechami kilka latarń bym przyozdobił, hehe. Nie ważne, Krakowiacy nie dają nam czasu na wytchnienie i zastanawianie się nad takimi błahymi sprawami, gdy dookoła lecą iskry. W zasadzie to nie jest muzyka na jakiś głębszy rozbiór, analizę i snucie filozoficznych rozważań, to po prostu czysta pieprzona adrenalina zamknięta w dwudziestu ośmiu minutach.

Terrordome obserwuję od ich samego początku w zasadzie i bardzo podoba mi się ścieżka, którą obrali. Znakomity debiut tylko to potwierdza. Good job.

Ocena: 8,5/10

Tracklist:

1. This Aggression Never Gives A Shit To The Society
2. Wish You Were Killed
3. Silence (While The Violence’s On)
4. Thrash Till Deaf
5. Bad Motherfucker
6. Blowjobber
7. Chemicals Of Death/Urban Mutants
8. Embodimental
9. New World’s Evil
10. Broken Government
11. Terrorized
12. Hang The Cop (Nuclear Assault Cover)
13. The Whole Audience Goes Full Blast!
Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj