Toxic Holocaust i Exhumed we Wrocławiu

toxic holocaustCORE-PORATION i KNOCKOUT PRODUCTIONS zapraszają na koncert

15 marca (sobota) 2014, WROCŁAW
Klub FIRLEJ, ul. Grabiszyńska 56
drzwi: 19.00, start: 20.00
Bilety: 60 pln (przedsprzedaż), 70 pln (w dniu koncertu).
Bilety w przedsprzedaży dostępne w punktach sieci Ticketpro (Mediamarkt, Empik, Saturn itp.), przez stronę http://www.ticketpro.pl/ oraz przez stronęhttp://knockoutprod.net/site/bilety

INFO: www.core-poration.pl www.knockoutprod.net
TOXIC HOLOCAUST

THRASH PUNK METAL – U.S. (RELAPSE)
https://www.facebook.com/ToxicHolocaust
Twórca kapeli i wszystkiego co jest z nią związane – Joel Grind to fenomen. Jego mikstura old school’owego thrashu, black metalu z połowy lat 80, punka i crossover jest szczytem braku oryginalności, ale w jego rękach ta muza to granat. Surowo zagrany, szybki, nieprzekombinowany metal z punkowym kopem zwyczajnie rozrywa beret. Trio przybija do brzegów Europy na trasę z nowym longiem. Jak wiadomo lipy nie ma. „Chemistry of Consciousness” to godny następca genialnych „An Overdose of Death” czy „Evil Never Dies”. W 2009 roku Toxic Holocaust w towarzystwie Goatwhore i Skeletonwitch dał próbkę swoich możliwości w Firleju. W 2014, na jedynym koncercie w Polsce, ponownie w Firleju, i w równie zacnym towarzystwie, Joel z ekipą dokończą dzieła zniszczenia.
https://www.facebook.com/ToxicHolocaust

EXHUMED

GORE DEATH METAL – U.S. (RELAPSE)
https://www.facebook.com/ExhumedOfficial
Kalifornijskie śmiercionośne komando nie składa broni. Wypowiedzieli wojnę w 1990 roku i toporu wojennego nie zakopują, a wręcz unoszą go co raz wyżej w górę. W sierpniu ukazała się ich kolejna płyta „Necrocracy”, która, cytując klasyka, rozpierdala system. Death metal to iście najwyższych lotów. Każda kolejna płyta jest wydarzeniem na scenie i tak jest tym razem. Oni nie wydali słabej płyty, począwszy od „Gore Metal”, przez „All Guts No Glory”, czy ostatnie wydawnictwo. Exhumed jako gość specjalny trasy Toxic Holocaust nie często bywał w Polsce. Tym razem we wrocławskim Firleju zaprezentują swoją twórczość, niczym hołd dla ich mistrzów z Carcass, Impetigo, Repulsion czy Terrorizer.
https://www.facebook.com/ExhumedOfficial

ASS TO MOUTH

GRINDCORE – PL
Dzielili scenę z Napalm Death, Suffocation, Ahumado Granujo, Parricide czy Squash Bowels. Zagrali ponad 130 koncertów w całej Europie od Portugalii po Rosję. Po 9 latach od powstania należą do czołówki polskiego grind’u, co udowodnią w marcu na scenie Firleja. Zimą 2014, nakładem Selfmadegod Records, wyjdzie ich nowa płyta pod wiele mówiącym tytułem… „Degenerate”.
https://www.facebook.com/assgrindsystem
http://assgrindsystem.bandcamp.com/

WITCHRITE

THRASH METAL – PL
Nie tylko Joel Grind fascynuje się punk rockiem, thrash metalem i crossover. Na naszej scenie też są takie załogi a do czołowych z tego klimatu należy Witchrite. Nie lubią nazioli, kościoła i rżną thrash metal z punkowym pazurem.
https://www.facebook.com/witchrite
http://witchrite.bandcamp.com/

Autor

9760 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *