GRYFINDOR METAL MASSACRE #2: Outre, Warfist, Warbell, Pożoga

gmm2Stowarzyszenie Awantura zaprasza na drugie uderzenie z serii metalowej ekstremy na żywo.
Tym razem na deskach piwnicznej sceny staną:

OUTRE – Post Black Metal / Kraków – pięcioosobowy skład zaprezentuje eksperymentalne i świeże podejście do muzyki, masa różnych inspiracji, które są jednak wciąż mocno osadzone w black metalowym rdzeniu. Zespół ma na koncie EP „Tranquility” oraz split MC z zespołem Thaw. Wszystko do sprawdzenia na profilu bandcamp.

http://outremetal.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/outremetal

WARFIST – Thrash Metal / Zielona Góra – energiczne trio zalutuje szybkim i bezkompromisowym traszmetalem ze starych lat z domieszką bleku. Mieszanka przywodząca na myśl dobre stare lata Venom. Muzyka doskonała do kankanów pod sceną, będzie żwawo i konkretnie. Na koncie mają kilka dem, splitów, w tym roku w końcu rzucając na pożarcie pełny album pt. „The Devil Lives In Grunberg”.

https://www.facebook.com/warfisthorde

POŻOGA – Black Metal / Jelenia Góra – Młody black metalowy wyziew prosto z zatęchłej piwnicy, którą to niedawno opuścili za sprawą demka „Infernal Seeds”.

http://pozoga.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/pozogabm

WARBELL – Melodic Death Metal / Jelenia Góra – Drugi raz na deskach gryfowskiej sceny, melodyjny śmierćmetal, z wpływami takich przedstawicieli gatunku jak In Flames czy Amon Amarth, których to wymieniają w inspiracjach. Damski growl + konkretne riffy i ciężar. Na koncie demko, a w tym roku podobnoż długograj.

https://www.facebook.com/warbellband
http://www.reverbnation.com/warbell

Cegiełki dostępne w dniu koncertu, 15pln, startujemy o godzinie 20:00.

Zapraszamy!

59-620 Gryfów Śląski
Autor

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *