Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault

Terminy Koncertów

Die Hard i Axegressor w Katowicach

die hard poznańW samym środku długiego kwietniowego weekendu spowodowanego pewnym chrześcijańskim świętem, w Katowickiej Korbie zagrają cztery załogi.
I będzie to koncert bez supportów. Dwie ekipy zza granicy, śląski Brüdny Skürwiel i ciekawostka – debiutancki koncert owianego od lat aurą tajemniczości Hate Them All.

Die Hard (Szwecja) – skóra, ćwieki i siarczysty thrash metal z rock’n’rollowym feelingiem. Na koncie dwie pełne płyty i mnóstwo ep’ek wydanych przez Agonia Records, w składzie m.in. muzycy Nifelheim i Grave.

Axegressor (Finlandia) – jak sami o sobie piszą: „Thrash metal – no compromise”. Trzy płyty na koncie, aktualnie wydawani przez Listenable Records, zbytnio się nie pierdolą, tylko jadą ze swoim tupa tupa w starym stylu.

Brüdny Skürwiel (black/thrash) – …serio spodziewaliście się notki biograficznej o Skürwielach?

Hate Them All (black’n’roll) – doskonale rozpoznawalne w podziemiu, wypluwające materiał za materiałem (większość pod szyldem Old Temple), będące za to wielką niewiadomą w kwestii składu i miasta swojego pochodzenia; black’n’rollowe komando zdecydowało się w końcu zagrać koncert.

Start: 19:00
Wstęp: 15 zł

Oracle
Autor

12600 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kejosowe miejsce spotkań

Powiedzieli...

Polecamy jeszcze

Newsy

  W wieku 45 lat odszedł Timo Ketola, fiński autor grafik. Timo stworzył okładki dla takich zespołow jak Antaeus, Chapel of Disease, Dead Congregation,...

Newsy

19 pażdziernika nakładem Devoted Art Propaganda ukaże się spilt Gruzji z rosyjskim Neon Scaffold. Materiał będzie nosił tytuł „Konflikt” i ukaże się na 12″...

Newsy

Połączone siły Ouroboros i Pestis Spiritus ! Split-zine w duchu podziemnego Black Metalu przeciwko nowoczesnemu Światu. OUROBOROS nr 2 Obszerna recenzja i komentarz do...

F-J

Wydawca: Black Death Production I cyk kolejny debiut wpadł mi w łapska. Tym razem EPka włoskiego Ghostlord „Abyssic Death Masters”. I przyznam, że tytułowe...

Copyright © 2004 - 2020 Chaos Vault