Skip to main content

trauma offenceJuż wkrótce dostępne nowe wydawnictwo Deformeathing Production – Split 7” EP Trauma/Offence.
Death Metalowi weterani z Trauma po raz pierwszy na małym vinylu.
Mister/Trauma:
„Zawartość tego splitu stanowi alternatywna wersja utworu „ Craving”, która nie została nigdy wcześniej opublikowana i przeleżała w szufladzie niemal dekadę. Pierwotnie zamieściliśmy ten song na mini albumie „ Hamartia” który ukazał się w 2006 roku nakładem Empire Rec. Powstały dwie wersje tego utworu i do samego końca nie mogliśmy się zdecydować którą mamy wówczas wykorzystać. Myślę że dla traumatycznych fanów będzie nie lada gratką posłuchanie tej wersji, którą specjalnie dla łatwiejszego rozróżnienie nazwaliśmy „ Craving for…”. Specjalnie na potrzeby tego splitu powstało symfoniczne intro które skomponowałem kilka miesięcy temu.”
Na drugiej stronie old schoolowa załoga z Offence. Niepublikowany wcześniej utwór przygotowany z myślą o tym splicie.
Maros/Offence:
„Holy Vermin to najnowszy utwór Offence, nigdzie niepublikowany, nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Kawałek trochę się różni muzycznie jak i tekstowo od tego co można znalezc na płycie R.A.W. lecz jest to wciąż death metal w średnich tempach nawiązujący do sceny z początku lat 90. Za brzmienie tym razem odpowiedzialna jest inna osoba, ale pewne cechy wspólne z pełnym albumem pod tym względem są zachowane.”
Płyta wytłoczona w ścisłym limicie 500 sztuk na splatter vinylu.
Pre-order dostępny pod tym adresem:
http://deformeathing.com/…/trauma-offence-craving-for-holy-…

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj