Skip to main content

Z jednej strony mamy legendarny zespół SATHANAS, którego żadnemu fanowi metalu nie trzeba przedstawiać. Ci goście tworzą swoją bezbożną krucjatę od 1988 roku i wydali już 11 pełnych albumów. Zespół ten to prawdziwy lider amerykańskiego black/death metalu.

A po drugiej stronie mamy weteranów polskiej sceny metalowej.

DEATHEPOCH stworzony został przez Lorda K. (NekkrofukkSacrificulusGoathrone, ex-Hate) odpowiedzialnego za wokal, perkusję i wstawki elektroniczne oraz Morgula (właściciel wytwórni Putrid Cult) odpowiedzialny za partie gitary i basu. Ich część albumu to połączenie mrocznych i obłąkanych elementów black metalu, death metalu i war metalu z rytualnym ambientem i industrialnym noisem. Muzykę poleca się fanom Mz.412Brighter Death Now, jak i fanom BeheritRevenge i Archgoat.

Obydwa zespoły zaprezentowały po 5 autorskich utworów, które tworzą niemal 45 minut black&death metalowej uczty.

Sathanas nagrał muzykę w Innertube Studio w Ambridge Pa (USA), a inżynierią dźwięku zajął się Nick Kucel.

DeathEpoch nagrał muzykę w Gross Machmin Schuppen. Całość została zmiksowana i zmasterowana przez Black Team Media (Christ AgonyWarfist).

Split album ukazał się 20 października 2023 roku w wersji cyfrowej (wkrótce na wszystkich platformach cyfrowych) oraz na płycie CD za pośrednictwem Putrid Cult. Zamówienia można składać w sklepie internetowym wydawcy

Poniżej możecie odsłuchać dwa utwory promujące to wydawnictwo.

Oracle
16961 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj