Oldschool Metal Maniac #5

 

Kontakt: oldschool_metal_maniac (małpa)wp.pl

I co tu prawda napisać o najnowszym numerze Leszkowego pisma, bo ciężko nazywać mi to zinem i uwierzcie – nie ma to negatywnego wydźwięku. Tak siedziałem i dumałem jakim to porównaniem opisać rzecz w sumie oczywistą i w końcu w przypływie intelektualnego prześwitu wyszło co następuje. Najnowszy numer Oldschool Metal Maniac jest jak bollywodzki film – czasem słońce, czasem deszcz.

 

Moi drodzy fani, czterech metalowych jeźdzców apokalipsy, tak to właśnie z tym numerem jest. Generalnie rzecz biorąc – dla tych, którzy lubią szybkie strzały w pysk – powiem tak. Szczerze powiedziawszy nie wiem kogo Leszek z ekipą mógłby jeszcze przepytać. Roling Stones ma chyba wolne terminy. W zasadzie jednak nie zdziwiłbym się, gdyby wyciągnęli z miłego przytulnego mieszkanka pod ziemią, Quorthona. Kupować nie czekać.

 

Dla tych co dłużej wolą, powiem tak. Czasem mamy lepszy wywiad, czasem gorszy (kurwa, Midnight przez odpowiedzi to jakiś dramat). Pytanie bywają ciekawe, a czasem wydają się cholernie sztampowe. Z odpowiedziami jest tak, że czasem czytelnik czuje się usatysfakcjonowany, a czasem odnosi wrażenie, że odpowiadacz ma pytacza i czytelnika w dupie. Recenzje których trochę jest, też czasem są dobre, a czasem mi się nie podobają. Generalnie rzecz biorąc, w zasadzie głupio by było nie posiadać 5 OSMM. Bez oceny, bo jest ona niepotrzebna. Wiadomo –  po prostu mus posiadać. Doszły mnie słuchy, że ma się pojawić jeszcze tylko jeden numer. Wielka szkoda.

Autor

3811 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

1 komentarz

  • nie wiem czy taki mus posiadac. moje pierwsze wrazenie bylo podobne – super, extra, drugie juz nieco mniej. angielski fatalny!!!!najebane reklam od gory do dolu, tesktu nie ma za wiele. wywiady sa moze i z dobrymi kapelami, ale jak porownac z niedoscignionym i am death to sa robione na sztuke. historia vadera napisana slabo. sklad i kolory rozwalaja, pod tym wzgledem osmm rzadzi. sorry, ale 20 zl to lekka przesada za prawie ze katalog thrashing madness. poczytajcie i am death i zobaczcie jak wyglada zin pisany o starych kapelach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *