Oldschool Metal Maniac #4

I powiedzcie co tu pisać, skoro nawet przed otwarciem nowego numer OMM wiedziałem, że będzie co najmniej dobry? Skąd takie przewidywania? Bo jestem jak jasnowidz Jackowski. Wciskam ludziom, że mam widzenia, a po prostu umiejętnie dobieram słowa i kojarzę fakty.

Po pierwsze wiadomo kto jest odpowiedzialny za OMM, więc fuszerki nie może być. Po drugie od w zasadzie pojawienia się pierwszej numeru swoistego drugiego wcielenia EON (pamięta ktoś?) widać tendencję zwyżkową, więc i ciężko się było spodziewać, że w tym numerze coś się zjebie. Po kolejne wystarczy spojrzeć na zestaw kapel, które tym razem postanowił przepytać Lechu ze swoją wesołą trzódka i nie ma takiej możliwości, żeby było nudno. Mamy Infernal Majesty, swojaków z Pandemonium, Thrasher „Ty będziesz czaarnym anioooołem” Death (!), amerykański Butcher, czy chociażby kielecki Cultes Des Ghoules. A to oczywiście nie wszystko. Na deser pogadanka z Geraldem (Sarcofago), który się nie rozgadał za bardzo. Co do jakości odpowiedzi, a i pytań czasem pewnie by się można przypieprzać, tylko że się tak wyrażę filozoficznie: po chuj? Na dokładkę recenzje, ciekawy pomysł Leszka pod tytułem brzmiącym mniej więcej: „Transformacja wizerunku Diabła w kulturze i sztuce”, oraz pierwsza część opowieści o Vaderze, która co młodszym fanom kostek z naszywkami uświadomi brutalną prawdę, że świat nie zaczął się 95 roku kiedy to oni przyszli na świat. Pouczające. Wszystko ładnie złożone (wkurzają mnie tylko numery pytań, bo widać że formatu tekstów nie było, ale to mały szczegół), graficznie w sumie bez zarzutu. Jedyne o co mam żal, to sklejenie tego numeru, bo w tym momencie mam już tylko fruwające kartki, a jakoś go specjalnie nie traktowałem źle. W zasadzie przy pierwszym otwarciu mi się zaczął sypać.

Generalnie w tym wypadku nie będzie oceny, bo oczywistym jest, że to mus dla wszystkich tych którzy żyją metalem w nieco bardziej „rozrzutny” sposób, niż darcie bez opamiętania empetrojek z sieci.

Ocena: Tu nie ma co oceniać, tu trzeba kupować

Kontakt: Oldschool Metal Maniac

Leszek Wojnicz – Sianożęcki
Skrytka 399, 30 – 960 Kraków
Autor

3832 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *