„Necroscope” ‚zine #25

No to teraz mamy jubileusz, przy którym pontyfikaty i inne śmierdy pierdy nie mają racji bycia. Otóż bowiem niniejszym zakończyłem czytanie 25 numeru „Necroscope” ‚zine! Tak, dokładnie, Adam poczęstował nas 25 numerem. Zapierdala czas, co nie? Jak na wydanie jubileuszowe przystało, całość wypuścił redaktor Stasiak bardzo ładnie i ekskluzywnie. Kredowy papier, mnóstwo kolorowych zdjęć wewnątrz, 6 olbrzymich plakatów i specjalna wkładka, w której życzenia z okazji jubileuszu składają takie tuzy, jak Alexi Laiho z Children Of Bodom, muzycy As I Lay Dying, koledzy po piórze z „Mystic Magazine”, prezydent miasta Gdyni i wielu innych. Aha, dodatkowo w formie prezentu dostajemy ślicznie wydany dwunastopanelowy digipack, gdzie swoje największe przeboje zamieścił zespół Hunter, Virgin Snatch, Eris Is My Homegirl, The Sixpounder, a także specjalnie na tę okazję Behemoth przerobił kultowy „Last Christmass” zespołu Wham! Ładnie się zapowiada, co?

Kurwa, jeśli uwierzyliście w to co napisałem, proponuję zakończyć Waszą przygodę z metalem i przerzucić się na hip-hop, zarwiecie więcej lasek, a prawdziwi metalowcy będą mieli spokój, hehe… Co z tego, że to 25# adamowego szmaciaka – on dalej trzyma się tej samej formy! Wysokiej, w kwestii merytorycznej i oszczędnej w sferze wizualnej! A na spytki zamiast wymuskanych cieciów, z nieodłącznym smartfonem w dłoni na koncercie, wziął iście piekielne nazwy – Nocturnal Damnation, Vulcano (kurwa, tak!), Poisonous, Blaspherian, Korgul The Exterminator, Atomicdeath, Witchcurse i Onslaught. Tak, ten Onsalught. I powiem Wam, że Nige Rocket odpowiedział naprawdę w porządku! Aha, i jeszcze Adam odpytał Hekseri, o co jestem zazdrosny, bo pisałem do tej kapeli na wszystkie możliwe maile i zostałem zlany. I ponownie wyszedł z tego mu fajny wywiad. Oczywiście full recenzji, nie chce mi się liczyć, ale jest ich naprawdę w chuj! I inne stałe mniej lub bardziej rubryki, jak Perły z Otchłani. Tradycyjnie, recenzje są dość szczegółowe, subiektywne i rzeczowe zarazem, hehe! Jak zwykle stron jest tyle, że można tym szmaciakiem zabić i jak zwykle nie życzę komuś, by kartki mu się rozsypały jak będzie gnał po schodach do mieszkania, hehe! Tradycyjnie, pełna REKOMENDACJA!

Autor

12145 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *