Musick Magazine #2

 

Zamówienia: Musick Magazine

Kolejni straceńcy, którzy postanowili zainwestować pieniądze w wydanie profesjonalnego pisma dotyczącego muzyki, który pewnie zainteresuje nielicznych i to w większości starych – a więc złośliwych i wytykających błędy – fanów czarciej muzyki. I takich inicjatyw nam trzeba więcej.

 

W pierwszych słowach chciałem przeprosić szanowną Redakcję za opóźnienie w recenzji. Proza życia. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. A teraz do tematu. Pierwszego numeru nie miałem okazji przytulić, ale dwójka jest jak najbardziej miła w dotyku (dobrej jakości papier), jak i całkiem przyjemna w odbiorze. Sporo ciekawego materiału w formie wywiadów. Wystarczy spojrzeć na okładkę by narobić sobie smaka przynajmniej na 2-4 kapele. Nie wszystkie wywiady – jak to zwykle bywa – przypadną czytelnikom do gustu. W moim przypadku z redaktorskiego obowiązku przeczytałem wywiad z Furią (wciąż też nie rozumiem celu przepytywań Nihila), jak i Vallenfyre (muzycznie zajebiście, a odpowiedzi kompletnie bez ikry). Nie za bardzo też rozumiem sensu mini wywiadu z Franke z Century Media. Chyba, że zapłacili za reklamę, to tak wtedy tak. Fajny tekst „Ekstremalne myśli”, a mieszane uczucia mam co do „Śmierć w cieniu palm”. Recenzje jakie są każdy widzi, a nie wszyscy muszą się z nimi zgadzać. Skład raczej mało podziemny, ale od tego mamy Kejosa;] Dodatkowo, dwie płyty gratis do numeru drugiego „Thrashing Damnation” (już chyba cztery sztuki mam) plus „Sound of Apocalypse vol. 3”. I fajnie w sumie. Zawsze to za darmo nie? NO. Reasumując, Musick M. numer dwa warty jest jak najbardziej zainteresowania. Minusów poza wspomnianymi w sumie pierdołami. Wyciągać więc od mamy pieniądze na pomoce i szkolne, czy tam kebab i inwestować w wiedzę muzyczną. A właśnie , plus dla panów redaktorów za krótki wywiad z Ketha.

 

Ciekawe czy wyjdzie numer trzeci Musick Magazine. Mam nadzieję, że panowie (nawiasem mówiąc, bardzo przyzwoity skład redakorów) nie przegrają odwiecznej wojny z pieniądzem o pieniądz. Zawsze to jeden periodyk więcej do czytania.

Autor

3794 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *