ZOM „Flesh Assimilation”

ZOM Flesh AssimilationWydawca: Invictus Productions

Na debiut ZOM czekałem sobie wytrwale, aż się doczekałem hehe. Wcześniejsze wydawnictwa narobiły smaku, a debiut przypierdolił tak jak miał przypierdolić.

„Flesh Assimilation” od pierwszych sekund chłoszcze nas po pysku morderczym black/death metalem, okraszonym thrash’ową zadziornością, który spodoba się każdemu maniakowi lubiącemu to co brudne, oślizłe i lekko podgniłe. Tyle w tej muzyce agresji i nienawiści, że słucha się jej znakomicie. Brudny, maniakalny wokal, posępne riffy i tłukąca po łbie perkusja to wszystko, czego mi dziś potrzeba hehe. Mało tego: słuchając tej płyty nie opuszcza mnie przekonanie, że ta muzyka zagrana jest niesamowicie inteligentne. Nie jest to bezmyślne napierdalanie w instrumenty, a raczej doskonale przemyślana i zbudowana agresja. Czasem muzyka daje słuchaczowi moment refleksji, żeby zaraz potem zaatakować z pełną mocą. Pełno tu ciekawych zwrotów akcji i niesamowitych patentów. Czasem myślę, że w tej muzyce już niewiele można nowego wymyślić. ZOM coś nowego wymyślił. A co ciekawe muzyka nie traci przy tym na brutalności. Inni powinni się do ZOM uczyć jak się to robi. I jeszcze ta szata graficzna… Obrazek rewelacyjny, aż strach myśleć jak to pięknie będzie prezentować się na okładce zdobiącej winyl. Kurwa, rozmarzyłem się hehe. A najlepsze jest to, że goście grają koncerty i to ponoć w sposób, który wyrywa z butów więc nic tylko wypatrywać ich występu w naszym pięknym kraju.

Szkoda mi nawet strzępić pióra na pisanie tej recesji. Irlandczycy z ZOM nagrali znakomitą płytę, która spodoba się każdemu maniakowi porządnego nakurwiania. Ja jestem zachwycony „Flesh Assimilation” i mogę z czystym sumieniem rekomendować zakup tego dzieła.

Ocena: 9,5/10

Tracklist:

1. Tombs of the Void  
2. Hordes from the Cursed Realms  
3. Gates to Beyond  
4. Conquest  
5. Illbeings Unspeak  
6. Dead Worlds  
7. The Depths  
8. Flesh Assimilation
Autor

762 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *