Witch Vomit „Buried Deep in a Bottomless Grave”

Wydawca: 20 Buck Spin Records

„Mam dla Was wiadomość. I wiem, że się Wam nie spodoba.” – taki mniej więcej cytat pada w trakcie „Despoilement” – numeru z najnowszej płyty amerykańskiego Witch Vomit. Pierdolą.

Bo mnie ucieszyła informacja o nowym krążku tej czteroosobowej hordy. Zresztą powinna ona ucieszyć każdego maniaka grobowego death metalu. „Buried Deep in a Bottomless Grave” to niecałe pół godziny morderczej sztuki metalu śmierci. Metalu śmierci zagranego z morderczą pasją, którego korzenie tkwią na poły w fińskiej szkole, na poły zaś w lekko odjechanych, nocturnosuwych inspiracjach. Mało tego, słychać tutaj nawet wpływy dwóch pierwszych albumów ekipy Wiwczarka, a nie da się ukryć, że są to zajebiste krążki. Witch Vomit miesza te wszystkie składniki w jednym wielkim bulgoczącym kotle. Co i rusz na jego powierzchnię wypływa sporych rozmiarów śmierdząca bańka, rozpryskująca się i roznosząca dookoła fetor zgnilizny. Jakże piękny fetor! 20 Buck Spin Records ma ostatnio świetną passę z wydawnictwami – nowe krążki Cerebral Rot, Tomb Mold a teraz Witch Vomit… Naprawdę nic tylko siedzieć i rozkoszować się trupim odorem bijącym z tej muzyki, szczególnie jeśli jest Wam on niezbędny do normalnego egzystowania i nie wyobrażacie sobie dnia bez zapodania kilku lub kilkunastu death metalowych albumów.

A jeśli jeszcze jakimś cudem nie natrafiliście na ten konkretny zespół to zapiszcie sobie ich nazwę dużymi literami, żeby nie zapomnieć. Choć podejrzewam, że jeszcze o nich usłyszycie. Nie raz i nie dwa.

Ocena: 9/10

TRacklist:

1. From Rotten Guts
2. Despoilment
3. Buried Deep in a Bottomless Grave
4. Dead Veins
5. Dripping Tombs
6. Squirming in Misery
7. Fumes of Dying Bodies
Autor

12015 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *