Whiskey Ritual „Black Metal Ultras”

Wydawca: Folter Records

Do Whiskey Ritual zostałem zachęcony przez jednego z bdb redakcyjnych kolegów i muszę przyznać, że kupili mnie od razu. W redakcji uchodzę za fan boya G.G. Allina, więc niedziwne, że goście podeszli mi tak bardzo.

Bo co byście powiedzieli na to, gdyby G.G. wstał z grobu, chwycił ponownie za mikrofon, ale tym razem poszedł w bardzo black metalowym kierunku? Tak mi właśnie brzmi Whiskey Ritual i ich najmowych album „Black Metal Ultras”. Chamstwo proszę państwa, chamstwo. Słychać tu brud, słychać wkurwienie, słychać, że skurwysyny stojące za tym projektem nie ustępują emerytom miejsca w autobusie, tylko pija piwo, przeklinają i klepią laseczki po dupach. Dokładnie tak to widzę. Black metal z rock’n’rollowym zacięciem otoczony oparami alkoholu. Goście też poszli nieco w klimaty chuliganki, o czym świadczy tytuł płyty oraz utwory takie jak „666 Problems”. Z tym numerem to im się wybitnie udało. Będą mieli hymn na koncerty oraz coś, o co prosić będą fanki, rzucając stanikami na scenę. Zdecydowanie najlepszy numer na płycie. On faktycznie kojarzy mi się z takimi stadionowymi przyśpiewkami chuliganów i taki chyba był zamiar. „Black Metal Ultras” to płyta, która zupełnie mnie nie zaskoczyła. Ona taka po prostu miała być. Nic więcej nie oczekiwałem po Whiskey Ritual. Dostałem to, co chciałem: prostego strzała w pysk, przy którym zajebiście mija mi czas. Jakby się jeszcze tych wariatów udało zobaczyć na żywo, to moje życie byłoby pełniejsze.

A na razie pozostaje mi po raz kolejny zakręcić „Black Metal Ultras” w odtwarzaczu, odkorkować butelkę mocnego trunku i wciskać przycisk „repeat”, dopóki nie zerwie mi się film. Wasze zdrowie Skurwysyny!

Ocena : 8/10

Tracklist:

1. Black Metal Ultras
2. In the Army of Hell
3. Knockout
4. Death Comes by Limo
5. 666 Problems
6. Streets & Liers
7. Die Hard
8. Manifesto
9. Denim Demon (Turbonegro cover)
Autor

843 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *