Vomit Angel “Sadomatic Evil”

Wydawca: Iron Bonehead Productions

Gwoździe, łańcuchy, pasy z nabojami… Czy może być coś piękniejszego od tak charakterystycznych elementów, w takiej muzyce słuchanej na kacu w niedzielny poranek?

W zasadzie nie ma co się zbytnio rozpisywać na temat ”Sadomatic Evil”. Ta niespełna 18 minutowa ep’ka to zbiór wszystkiego co ohydne w death metalu zagranego ku czci Blasphemy czy też Archgoat. Nie znajdziecie więc tutaj melodii, czystego brzmienia, technicznych połamańców, czy też masturbacyjnych solówek. Nie znajdziecie tutaj też mistrzowskich wokali ani słodkich przerywników i organków prowadzonych przez wyżelowanych kolesi. Tylko czysty, prymitywnie brzmiący death metal. Wylany grindową posoką i odłamkami pocisków prosto z ciężkich bullet beltów, którymi obwieszeni są dwaj kolesie, ładnie pozujący do zdjęcia promocyjnego a którzy są sprawcami tego dzieła. Jeśli znacie takie hordy jak Sadogoat, Sadomator czy też Ogdru Jahad – gdzie wspomniani panowie grają – wiecie zapewne z czym będziecie mieli do czynienia. Nie spodziewajcie się więc, że ta muzyka będzie tryskać intelektem i techniką. Tutaj znajdziecie tylko werbalną i pozawerbalną przemoc z dragami i alkoholem w tle. Pochwałę śmierci i czczenie diabła. Słowem: kwintesencję wszystkiego co złe i niedobre.

“Sadomatic Evil” to krótki, konkretny materiał przy którym dziewczęta krwawią z kroczy, a młodzi chłopcy w rurkach uciekają w popłochu do mamusi.

Ocena: 8/10

Tracklista:
01. Sadomator
02. Time Travel
03. Cotard
04. Voices In The Wind
05. Host Of Darkness
06. Time Of The Moon
07. Blasting Black Goat Attack (Sadogoat cover)
08. Female Goat Perversion (Sadogoat cover)

Autor

467 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *