Tsalal / Tetragrammacide “Pact of Eschatological Islamic Spiritual Ordeal”

Wydawca: Iron Bonehead Productions

Dzisiaj będzie krótko ale za to bardzo konkretnie, bo na chaosowych stronach lądują pojebańcy z Tsalal oraz Tetragrammacide, którzy w czerwcu tego roku uraczyli ten smutny jak pizda świat splitem.

Jeśli lubicie przekraczać różne bariery muzycznej ekstremy, w chaosie i ścianie dźwięku słyszycie harmonię i melodię, to trafiliście idealnie. Całość tego niespełna 15 minutowego wydawnictwa rozpoczyna Tsalal, który wchodzi z pełnym impetem, bez litości w rejestry słuchacza. Stylistyka w jakiej poruszają się Kanadyjczycy śmiało więc można zamknąć w nurcie muzyki noise, czy też harsh noise wymieszanej w war / black metalowej cieczy nasiąkniętej sporą dawką jadu i nienawiści. Tutaj więc chaos miesza się z szaleństwem, zaś szaleństwo to płynie prosto z najgłębszych otchłani piekła i zwykłej, ludzkiej nienawiści do otaczającego świata, w którym Antychryst rozgościł się na dobre. A skoro jest mowa o nienawiści. Strona zajęta przez Tetragrammacide to istny, muzyczny war metalowy anty religijny i antyludzki blitzkrieg, który śmiało można uznać za powrót do muzycznych korzeni Hindusów, które to można było usłyszeć chociażby na “Third World Esoterrorism” czy też na “Primal Incinerators of Moral Matrix”. Ogólnie więc mamy tutaj do czynienia z pogardą dla religii i ludzkiego życia, globalną eksterminacją i muzycznym, sonicznym terroryzmem, który wylewa się wprost na słuchacza z obu stron materiału.

Krótko więc: “Pact of Eschatological Islamic Spiritual Ordeal” to przekaźnik, portal do wszystkiego co złe i okrutne na tym świecie.

Ocena: 8,5/10

 

Tracklista:
1. Intro to the Apocalypse / Atop the Pile of Thirty False Prophets / Outro to the Proclamation
2. The Post-Qayamatic Reciter of Reversed Shahada (Dom Iblis Rex Machina)

Autor

477 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *