Trup „Stuprum”

 

Wydawca: Dark Omens Production

Proszę Państwa, w piwnicy zalega nam Trup i nie dość, że jest mocno nadgniły to jeszcze jakiś czas temu ktoś zaprosił go na nekroparty.

Trup to nowy hord na naszym rynku, który pragnie zabrać Cię, drogi czytelniku, na wycieczkę po najmroczniejszych zakątkach najbardziej zatęchłej i śmierdzącej fekaliami piwnicy, byś tam w zaciszu oddał się orgii wisielców.Od początku do końca „Stuprum” wwierca się w nasz mózg za sprawą opętanego wokalu połączonego z różnymi rodzajami krzyków, wymiotów i szeptów. Prawdziwa schizofrenia łechtająca nasze uszy. A na dokładkę wszystkie wypowiadane bluźnierstwa są w naszym ojczystym języku! Chyba nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszę, że partie gitarowe to totalny oldschool a każdy kolejny riff to kolejne nacięcie na gnijącym cielsku. Perkusja również nie odstaje od reszty i zapewnia nam odpowiednie tempo, co byśmy się nie zmęczyli podczas oddawania się rozkoszy.

Całość materiału zamyka się w dwudziestu minutach i pozostawia nas z mocno zrytym garem przez te wszystkie natręctwa i podłości. A ptaszki ćwierkają, że już niedługo Trup wyda z siebie kolejne tchnienie w postaci jeszcze bardziej plugawego dzieła! Dla fanów rozkładających się zwłok i zatęchłych piwnic pozycja obowiązkowa.

Ocena: 8/10

Tracklista:

1.Sanctus Therion

2.Mord Rzeczy Ostatecznych

3.Smoła

4.Robactwo Skurwienia

5.Pięść Bestii

6.Orgia Wisielca

Autor

156 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *