Trials „Witness to the Downfall”

Przyjemność obcowania z płytą Trials pod tytułem, „Witness to the Downfall” podobna jest do przyjemności wizyty u wujka Staszka na imieninach.

Wszyscy siedzą wpierdalają schabowemu zagryzając ogórkiem kiszonym, ciotka łazi i wciska wszystkim sernik. Każdy gada o niczym albo ewentualnie o tym, jak to jest w życiu do dupy i że pieniędzy nie ma, a innym to się kurwa powodzi. Generalnie nie mogąc tego znieść pije się wódkę „za zdrowie” i myśli o tym jak tu najszybciej trząsnąć drzwiami z drugiej strony i przestać się denerwować. Podobnie jest z tą płytą. Zawarte na niej 50 minut muzyki, którą jak bym już musiał to bym zakwalifikował, jako rockowo – metalowe pitolenie w stylu zespołów tak zwanych modern metalowych, których muzyka skierowana jest głównie do młodzieży w przedziale wiekowym 14 – 18 lat. No nie podoba mi się to i nie jestem się w stanie zmusić do spędzenia większej ilości czasu z tym materiałem. Żeby już nie być tak wredny to napiszę, że jest parę momentów, gdzie to wszystko przyśpiesza i nabiera, jako takiej wyrazistej barwy, zaczyna mieś pazur i werwę. Niestety tych momentów jest bardzo mało i stanowią nieomal taką rzadkość jak dobry żart na wyżej wymienionych imieninach.

Generalnie słabiutka jest ta płyta i mimo szczerych chęci nie jestem w stanie wyszukać w niej niczego, co by choć o oczko podniosło ocenę.

Ocena: 3/10

Tracklist:

  1. Praise
  2. Powerless
  3. This Is Starvation
  4. Declaration
  5. Hammer
  6. Shadows And Traps
  7. Kingdom
Autor

717 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *