Traktor „Fast and Loud”

Traktor  Fast and LoudWydawca: Thrashing Madness Productions

Traktor. Nazwa jakby nie patrzeć – głupia, ale daleko jej jeszcze do Testera Gier. Zaś z muzyką nie ma nawet się za bardzo co równać, hehe…

Trio uderzyło niedawno z debiutanckim krążkiem „Fast and Loud”. Nie zgadniecie – muzyka na nim jest szybka i głośna. I podoba mnie się, mimo że z wolna już mam przesyt wszystkich speed / thrash metalowych produkcji. Z drugiej strony – Traktor pierwsze demo wydał dekadę temu, gdy większość dzisiejszych thrash metalowych zawadiaków szła do pierwszej komunii świętej. Wracając do tematu – „Fast and Loud” to siedem kawałków, które wylatują z odtwarzacza z szybkością pocisków z UZI – tratują się nawzajem, łamiąc po drodze kończyny górne i dolne, biegną wariacko przed siebie. Lubię. Słychać, że Traktor ma jaja i nakurwia na swoim szóstym biegu przez niezaorane pola ziemniaków, aż gotowe puree wyskakuje z ziemi. Ten Traktor ma według mnie napęd na cztery osie w postaci inspiracji wczesną Metalliką, Agent Steel, Razor, Exciter, Anthrax, D.R.I. Zresztą, co ja Wam będę wymieniał – na odzew speed/thrash metal każdy wie, co mu staje przed oczami lub między nogami w niektórych przypadkach. To jest bardzo dobre granie, jak ktoś ma thrash w sercu a nie w dupie, to polecam mu przejażdżkę tym Traktorem.

A na koniec – taka myśl. Jakby za komuny zamiast hasła „kobiety na traktory” puszczali „Fast and Loud” to plan pięcioletni społeczeństwo odbębniłoby w trzy miesiące.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Night Brawl
2. Angel of Booze
3. High Five!
4. I’ll Laugh Last
5. I Am the Dead
6. Professors of Metal
7. Take This Torch (Razor cover)

 

Autor

12154 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *