Thy Worshiper „Popiół (Introibo ad Altare Dei)”

Thy Worshiper  Popiół (Introibo ad Altare Dei)Wydawca: Eastside Productions

Teraz będzie rozprawa o absolutnej klasyce polskiej sceny metalowej. Thy Worshiper postanowił w końcu (W KOŃCU!!) wydać w formie CD swój debiutancki materiał.

Czekałem na ten moment bardzo długo bo oryginalna kaseta na której został wydany „Popiół (Introibo ad Altare Dei)” to materiał praktycznie nie do zdobycia. A dla mnie to wydawnictwo ma szczególne znaczenie, bo pojawiło się mniej więcej w momencie, gdy ja byłem na starcie mojej przygody z metalem. Miałem gdzieś kasetę, na której w skandalicznej jakości były nagrane dwa numery Thy Worshiper z tego wydawnictwa. Były to „Popiół (na gruzach domu boga)” i „Wśród cieni i mgieł”. Pamiętam, że miałem markerem zaznaczone na kasecie, do którego momentu przewijać, żeby je jeszcze raz usłyszeć. Niesamowite wrażenie zrobiła na mnie tam muzyka tym bardziej, że teksty były po polsku. Wtedy się słuchało raczej klasyków z zagranicy i ewentualnie Kata… I w końcu się udało! Kręci się w moim odtwarzaczu debiut Thy Worshiper! Moje szczęście jest wielkie. Tym bardziej, że udało mi się ten materiał nabyć dopiero drugim rzutem. Wydanie dość minimalne, ale to nie o to chodzi. Liczy się, że w końcu jakoś posiadanych przeze mnie nagrań Thy Worshiper jest wysoka. Choć ta przegrywana kaseta dalej gdzieś u mnie leży zakopana w kartonie z innymi „piratami”. Nie pozbędę się jej raczej, bo sentymentalny ze mnie gość hehe.

Bierzcie tą płytę, jeśli jeszcze jest dostępna. Zamówienia słać bezpośrednio na maila thyworshiper@gmail.com. Czy pięć dych za taką ilość wspomnień to dużo? Nie sądzę.

Oceny nie będzie, bo mija się to z celem.

Tracklist:

1. Prolog – między śmiercią a nocą
2. Popiół (na gruzach domu boga)
3. Sny ojca wieków
4. Za kotarą marzeń
5. Gdzie noce są dłuższe od dni
6. Misterium III
7. Na ziemi przodków
8. Tańczący nad brzegami czasu
9. Wśród cieni i mgieł
10. Epilog – samotność
Autor

701 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *