The True Werwolf “Death Music”

Wydawca: Werewolf Records

Nie wiem czy wielu czekało, wypatrywało, ale w końcu jest. Kolejna kompilacja zawierająca wcześniejsze utwory ze splotów i EP-ek od The True Werwolf. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to odpowiem najpierw na pytanie: co to jest za twór?

Jest to kolejne wcielenie Pana Werwolfa znanego z Satanic Warmaster. I wiecie co? Muzyka na tym materiale nie różni się praktycznie niczym od muzyki tworzonej przez Satanic Warmaster. Nie wiem, jaka jest w tym idea. Czemu tak się dzieje, że zakładane przez jednego gościa kolejne kapele, grają dokładnie to samo? Jakby się jeszcze z kumplami pokłócił… Ale to są kurwa jednoosobowe projekty, więc jeśli nie wchodzi w grę ciężka schizofrenia, to ja już nie wiem co… Ale nie będziemy tu oceniać stanów psychicznych, ale muzykę. A ta jest naprawdę dobra. Waliłem srogie spusty nad ostatnim Satanic Warmaster (i nie tylko nad ostatnim), natomiast „Death Music” to trochę inna forma tej samej muzyki. Na „Fimbulwinter” był idealny balans między surowością a klarownością brzmienia. Tu mamy tylko surowość, szczególnie denerwuje mnie brzmienie garów. Ale nie będę się zanadto czepiał. Surowe granie lubię, ale jak perkusja brzmi jak wypadające z szafki garnki to ja już sam nie wiem… Ale umówmy się, że ma to swój urok hehe. Kolejna rzecz: elektronika. To, za co cenię też Satanic Warmaster: Werwolf nie boi się sięgać po klawisze i mimo toporności i prostoty wcale nie wychodzi to wieśniacko. Jest to pewna umiejętność, której na pewno wielu mu zazdrości. Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że materiał wydany jest przez Werewolf Records należąca oczywiście do szefa omawianego dziś zespołu.

Gość nie lubi się nudzić i za to szacunek. Ja też nie lubię. Jest to kompilacja, więc tradycyjnie będzie bez oceny. Fani topornego BM w stylach leśnych będą kontent. 

Tracklist:

1. Vampyric Magick
2. Malevolent Ascension
3. Kreaturen der Nacht
4. Arkut  
5. My Journeys Under the Battlemoon
6. The Grandeur of Death’s Palace
7. Bats Crawl from My Tower
8. Buried, yet Mourning  
9. Weeping Lord of the Majestic Plagues
10. In a Dark Dream
Autor

882 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *