The No-Mads „Lost Control”

The No-Mads Lost ControlWydawca: Thrashing Madness Productions

Może niektórzy z Was nie uwierzą, ale w tym kraju istnieją thrash metalowe kapele, które nie powstały dwa lata temu. Na przykład taki The No – Mads.

A tu, po czterech latach milczenia katowicka thrash brygada wróciła z nowym albumem – „Lost Control”, czyli krążkiem, który może spowodować faktyczną utratę kontroli pośród zakochanych w niemiecko – slayerowskiej szkole gatunku. Bardzo podoba mi się ten krążek, pędzi od początku do końca (no, z małymi przerwami, jak w kończącym całość utworze), a takie kawałki jak „Possessed By Bier” są jak okazała laska dynamitu wrzucona do naprawdę małego pomieszczenia. Numery The No – Mads przelatują niczym serie z karabinu maszynowego – żadnych rzewnych ballad, nowoczesnych zwolnień, bujanej melodyki. Czysty, thrash metalowy nakurw. Sylwia ma większe jaja niż niejeden wokalista z pierwszym wąsem, jak zaryczy to nie ma przeproś – jądra wciśnie Wam w podbrzusze i splączą się piersi. Głupio piszę? Widać tracę kontrolę – krążek The No – Mads ma tu na pewno swój udział. Nic nowego, wszystko było, a ja jak ten Mamoń cieszę gębę słuchając tych pokiereszowanych nut.

Ten krążek nie jest stworzony by przy nim filozofować i wgłębiać się w jego meandry – „Lost Control” się odpala, otwiera piwo i się cieszy tą wspaniałą agresją i żywotnością. Jako i ja czynię. No to jeszcze po kropelce.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Final Destination    
2. World of Shit    
3. Lost Control    
4. Possessed by Beer    
5. C.A. Riverplate    
6. Reborn Dogs (Holy Moses cover)  
7. The Impact    
8. Red Blood Bay    
9. Oort Cloud

 

 

Autor

12012 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *