Svolder “The Beast’s Mercenaries”

Wydawca: Lower Silesian Stronghold & Doomsday Elite

Drogi słuchaczu! Czy jesteś zmęczony ciągłym szkalowaniem chrześcijan w muzyce? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco to mam dla Ciebie dobre wieści! Kanadyjski Svolder właśnie spłodził nowy album zatytułowany „The Beast’s Mercenaries”.

I jest on w całości poświęcony opluwaniu wiary muzułmańskiej, chociaż i są chwile, gdzie wbiją szpilę wyznawcom jahwe. Od pierwszych sekund odpalenia krążka da się wyczuć, kto stanowił główną siłę napędową i inspirację tego pieca krematoryjnego. Również ich konikiem jest kpienie z religii, skoczne galopujące riffy i plucie na świętości, świta Wam w główkach? Otóż to! Grand Belial’s Key, którego duch jest wszechobecny na tej płycie. Od riffów, perkę i wokale. I ja to kupuję. Mało jest kapel, które potrafią się tak dobrze inspirować materiałem źródłowym i nie spieprzyć wszystkiego. Niby wiecie, że gdzieś już to było, ale pochłoniecie ten materiał z nieukrywaną dziką przyjemnością, a potem odpalacie go jeszcze raz, bo nóżka sama rwie się do tańca.

Fani GBK powinni jak najszybciej zainteresować się tym krążkiem. Piosenki są spójne, a cała ta obrazoburcza estetyka dodaje tylko smaczku. Svolder prawdopodobnie będzie niektórych szokował swoim przekazem, bo jak tak można opluwać coś innego niż chrześcijaństwo? Jednak mamy tolerancję więc proszę chłopaków nie dyskredytować hehe. Kawał zajebistej i wściekłej muzy, czekam na więcej.

Ocena: 8/10

Tracklista:

1. The Hadith of Divine Hallucinations

2. Shahada

3. Sewer Migrants

4. The Exonerated

5. Judenhove-Kalergi

6. The Beast’s Mercenaries

7. Severed Tentacles of Zion

Autor

216 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *