Slit Your Gods „Dogmatic Convictions of Human Decrepitude”,

Wydawca: Comatose Music

Dawno nie recenzowałem niczego ze znaczkiem Comatose Music, a przecież nie ma to jak przypierdolić sobie solidnym, brutalnym death metalem prosto w narządy słuchu, prawda?

A okazję po temu przysporzyło Slit Your Gods – Hiszpanie, którzy właśnie debiutują za sprawą trzyutworowej EPki. Jak dla mnie – w sam raz na zapoznanie się z ich propozycją. A więc tak – nie będę się rozwlekał za bardzo nad „Dogmatic Convictions of Human Decrepitude”, bo to krótki, za to w chuj intensywny materiał. Z jednej strony mamy tutaj typowy i klasyczny brutalny techniczny death metal ze wszystkimi swoimi zaletami i wadami. Z drugiej – po tej muzyce nigdy nie oczekują oryginalności, bo na chuj mi ona. Ja oczekuję brutalności i pierdolnięcia, zespół spuszcza mi więc brutalny wpierdol. Dzikie, szalone growle, połamane, ultraszybkie riffy oraz napędzająca całość praca perkusji to wszystko co Slit Your Gods są w stanie zaoferować – a ja to kupuję. Tu i tam jeszcze wjedzie dość melodyjna solówka – trochę mnie one zgrzytają, ale nie przeskoczę, tak chcieli to tak mają. Pomimo tego – nadal jest bardzo brutalnie, a wrażenia potęgują mocno antyreligijne sample. Na początku pierwszego i trzeciego utworu. Dla mnie jest więc wporzo.

Pewnie sobie od czasu do czasu powrócę do tego krótkiego materiału – tak już mam z wydawnictwami z tego labelu. I zachęcam do tego wszelkich brutalistów, nie przejadą się na Slit Your Gods.

Ocena: 7/10

Tracklist:

01: Cult of Surpreme Blasphemy
02: Dragged by the Cross
03: Scapulars of Human Decay

Autor

12463 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *